Лікар-дієтолог розповів про корисні протиракові властивості вишні та черешні

Дієтолог Михайло Гінзбург нагадав, що вживання вишні та черешні покращує захист організму від розвитку раку.

За словами Гінзбурга, речовини, які присутні у вишні та черешні, мають виражений антиоксидантний ефект – іншими словами, вони здатні пригнічувати запальні процеси. Саме цим забезпечується антиракова дія цих ягід на організм.

«Свіжа вишня та черешня у помірних кількостях захищають організм від розвитку запальних процесів, які можуть призвести до онкологічних захворювань», – сказав доктор Гінзбург.

Також вчений звернув загальну увагу на те, що споживання вишні та черешні сприятливо позначається на неврологічному здоров’ї, допомагає при проблемах із засинанням, тривожністю.

«У вишні та черешні міститься велика кількість вітамінів та корисних речовин, які допомагають зняти стрес та покращити якість сну», – зауважив дієтолог.

Експерт додав, що деякі дослідження, що проводилися, підтвердили користь вишневого соку як натурального снодійного. Завдяки вмісту амінокислоти триптофан його прийом сприяє підвищенню рівня мелатоніну – гормону сну.

Крім іншого, і черешня, і вишня відрізняються високим вмістом вітамінів групи В, магнію – ця якість робить їх корисними для зниження тривожності, психоемоційного напруження.

Поділись


Новини партнерів