Дієтологи перерахували чотири продукти для уповільнення старіння шкіри

Лікарі-дієтологи заявили, що правильне харчування може запобігти появі дрібних та глибоких зморшок та зберегти здоровий та молодий колір обличчя. Фахівці назвали чотири продукти, які треба їсти вранці для уповільнення старіння шкіри.

Лікар-дієтолог, магістр Мелісса Мітрі порадила включити до ранкового раціону авокадо. Цей продукт, за її словами, багатий на омега-3 жирні кислоти, які допоможуть захистити шкіру від передчасного старіння, зменшити запальні процеси і одночасно зволожити шкіру. Також омега-3 знижує чутливість шкіри до дії ультрафіолетового випромінювання.

У свою чергу дієтолог-нутріціолог Сара Чатфілд запропонувала всім охочим зберегти шкіру молодою та здоровою якнайдовше починати ранок не з кави, а зі склянки води. Ця звичка допоможе запустити процес травлення та підтримати еластичність шкіри на належному рівні.

Також для уповільнення процесу старіння варто вживати вівсянку, розповіла дієтолог Джанет Коулман. У цій каші міститься бета-глюкан – вид розчинної клітковини, що сприяє загоєнню шкіри та відновленню імунних клітин шкіри та клітин, що виробляють колаген.

В якості альтернативи вівсянці Мітрі порадила їсти яйця.

Вони містять високоякісний білок, а також вітамін D, який, як було підтверджено, сприяє збереженню здоров’я шкіри. Додавання до раціону продуктів, що містять вітамін D, допоможе захистити шкіру від шкідливого впливу сонячних променів та зменшити ймовірність утворення зморшок, — пояснила дієтолог у бесіді з виданням ETNT.

Поділись


Новини партнерів