5 прихованих ознак раку яєчників, які часто не беруть до уваги

Рак яєчників є одним із найбільш поширених видів раку, що діагностуються у жінок, але його відносно рідко діагностують на ранніх стадіях. Хвороба викликає ряд симптомів, які часто не беруть до уваги або можна списати на щось менш серйозне. Вони відомі як тихі симптоми.

Рак яєчників – серйозне захворювання, що вражає яєчники у жінок. Яєчники є парою невеликих органів, у яких зберігається запас яйцеклітин жінки. Але рак часто пропускають до його пізніших стадій, що знижує шанси на повне одужання.
Це тому, що симптоми раку яєчників часто схожі на менш серйозні стани.

«На ранніх стадіях рак яєчників може не виявляти жодних помітних ознак. Коли симптоми дійсно з’являються, вони часто є симптомами, які ви зазвичай пов’язуєте з більш поширеними станами, такими як синдром роздратованого кишечника та інфекції сечовивідних шляхів. Але чекати, ігнорувати симптоми або сподіватися, що вони зникнуть, – не найбезпечніший варіант. Ви є експертом з вашого тіла. Тому довіряйте своїй інтуїції, якщо щось здається неправильним чи ненормальним, і зверніться до свого лікаря чи медичного працівника якнайшвидше», – кажуть у Клініці Мейо.

Приховані симптоми раку яєчників

Однією з найпоширеніших прихованих ознак раку яєчників є здуття живота.

Понад 70 відсотків пацієнтів повідомляють про незвичайне здуття живота. Вони часто описують це почуття, начебто вони вагітні. Вам навіть просто може бути важко застебнути блискавку на джинсах, або ж ваш одяг може впиватися в талію.

Так само деякі хворі на рак яєчників описують сильний тиск у животі або тазі.

Біль у спині також може бути викликаний хворобою, і його легко не помітити.

Поділись


Новини партнерів