Вчені виявили нові унікальні властивості капусти

Фахівці з Японії з’ясували, що звичайнісінька білокачанна капуста допомагає зміцнити кістки і захищає від розвитку гіпертонії. Дослідники розповіли, що капуста є чемпіоном із вмісту вітаміну U.

Цей вітамін вважається досить рідкісним, і в ході експерименту вчені з’ясували, що він є найкориснішим для дванадцятипалої кишки та шлунку. Крім того, капуста також є джерелом вітаміну К, який сприяє швидкому загоєнню ран та зупиняє кровотечу. А ще білокачанна капуста багата на кальцій, який необхідний для здоров’я зубів і кісткової системи. Для участі в експерименті японські фахівці запросили кілька тисяч людей, яких потім розділили на групи, залежно від раціону харчування.

Виявилося, що ті добровольці, які вживають білокачанну капусту у великих кількостях і на регулярній основі, рідше страждають на депресію. Вчені з’ясували, що в капусті містяться речовини, які знімають напругу та психічне збудження. А ще капуста багата магнієм, калієм, фосфором, бета-каротином, і в комплексі всі ці речовини є чудовою профілактикою застудних захворювань, а також хвороб внутрішніх органів.

Поділись


Новини партнерів