Експерти назвали продукти, які можуть підвищити ризик смерті на 40%

За даними British Heart Foundation, хвороби серця та системи кровообігу забирають щороку мільйони життів. Дослідження виявили одну конкретну групу продуктів, яка може збільшити ризик смерті серцевих захворювань на 40 відсотків.

У недавньому дослідженні було виділено, що ультрапастеризована їжа є більш високим ризиком смерті від серцевих захворювань у людей, у яких в анамнезі були серцеві напади.

Серцево-судинні захворювання зазвичай пов’язані зі згустками крові або накопиченням жирових відкладень в артеріях. Дослідження показало, що ультрапастеризована їжа може підвищити ризик смерті від усіх причин у людей із серцевими захворюваннями.

У дослідженні використовувалася класифікація NOVA для визначення продуктів з ультраобробкою, яка описує цей тип продуктів харчування з використанням багатьох інгредієнтів, включаючи харчові добавки, оброблену сировину та інгредієнти, що рідко використовуються в домашній кухні.

Перероблена сировина варіюється від гідрогенізованих жирів до модифікованих крохмалів, в той час як інгредієнти, що рідко використовуються, були визначені як соєвий білок або м’ясо, що зазнало механічної сепарації.

Дотримання дієти, що складається з таких продуктів, є фактором високого ризику для людей із серцевими захворюваннями. Дотримання цієї дієти є «серйозною проблемою для громадського здоров’я». Це означає, що якщо ви потрапляєте до категорії пацієнтів із серцевими захворюваннями, ви можете перейти на більш здорову дієту. Інші способи запобігти серцевим захворюванням – від фізичних вправ до скорочення вживання алкоголю.

Поділись


Новини партнерів