Дієтологи назвали кращі продукти для людей старше 40 років

Як відомо, у всіх людей старше 40 років уповільнюються обмінні процеси в організмі та з’являється зайва вага. З іншого боку, після 40 років процеси старіння прискорюються. Фахівці розповіли, якої дієти потрібно дотримуватися людям зрілого віку, щоб контролювати вагу та уповільнювати процеси старіння. Дієтологи підкреслили, що саме незбалансоване харчування призводить до появи зайвих кілограмів, а також погіршення стану шкіри.

На перше місце серед найкорисніших продуктів для людей старше 40 років дієтологи поставили жирні сорти риби. Саме риба є чемпіоном за вмістом жирних кислот Омега-3, які захищають судини та серце від розвитку хвороб, а також покращують стан шкіри, волосся та нігтів. Щотижня достатньо з’їдати три порції жирної риби.

А ще в щоденному раціоні мають бути томати. Як зазначили дієтологи, щодня потрібно з’їдати хоча б один середній помідор. Цей овоч є головним джерелом лікопіну, а він, у свою чергу, вважається найкращим антиоксидантом. Вживання томатів не тільки захищає організм від старіння але також є кращою профілактикою розвитку онкології.

Трійку лідерів у цьому рейтингу замикає брокколі, завдяки якій організм може отримати цілий набір найважливіших вітамінів та мікроелементів. Також дієтологи включили до рейтингу всі ягоди, продукти з сої, цільнозернову продукцію та батат.

Поділись


Новини партнерів