Медики назвали три небезпечні звички, які провокують виникнення онкології

Лікарі назвали три звички, які рано чи пізно можуть призвести до розвитку онкологічних захворювань. Такий матеріал був опублікований на порталі WeChat.

Зокрема медики розповіли, що іноді онкологічні захворювання розвиваються через порушення режиму сну. Вони рекомендують лягати спати до 11:00 вечора і прокидатися близько 6-7 години ранку. Як пояснили фахівці, люди, які дотримуються правильного режиму дня, набагато рідше стикаються з раком.

Крім того, лікарі нагадали, що останніми роками кількість пацієнтів з раком збільшилася, і це відбувається через сучасний темп життя. Сучасні люди часто потрапляють у стресові ситуації, які дуже негативно впливають на нервову систему. Депресія та почуття тривожності рекордно збільшують ризики захворіти на рак.

Третьою небезпечною звичкою, що призводить до розвитку онкології, стає неправильний раціон харчування. Особливо небезпечними вважаються страви, які багато днів зберігаються у холодильнику. Вони накопичують нітрити, що й призводить до виникнення ракових пухлин.

Проте фахівці в той же час зазначили, що онкологічні захворювання найчастіше носять спадковий характер, рак може розвиватися через серйозні порушення в роботі селезінки і шлунка.

Поділись


Новини партнерів