Визначено кращий засіб від похмілля

Лікарі з Китаю здійснили серію експериментів в спробах визначити, який засіб є найбільш ефективними ліками від похмілля. У підсумку фахівці констатували: цей чудо-засіб є на кухні майже у всіх.

Дослідники, що представляють Університет Сунь Ятсена в Гуанчжоу, шукали порятунок від похмільного синдрому серед різноманітних напоїв. Відомо, що в рідкому стані корисні речовини швидше всмоктуються в кров і сприяють відновленню організму.
Протестувавши різні види напоїв, автори роботи констатували: найкращим антипохмільним засобом є газована вода з лимоном або лаймом.

«Газована вода з кислим смаком містить унікальні компоненти, які допоможуть організму швидше впоратися з похміллям. Вона швидше за все виводить з організму алкоголь і допомагає людині краще себе почувати під час похмільного синдрому », – повідомили лікарі.

Читайте також: 4 ефективних рецепти для очищення кишківника від токсинів

Раніше вчені висловлювалися про те, що стан похмілля з віком переноситься важче. При цьому зазначалося, що розвинутися похмілля може від будь-якої кількості випитого алкоголю.

Також представниками науки був викритий міф про те, що швидше прийти в себе в стані похмілля допомагає кава. Навпаки, підкреслювали вони, організму через кофеїн стає тільки гірше.

Джерело

Поділись


Новини партнерів