Медики назвали ТОП-3 продукти для профілактики цукрового діабету

Медики пояснили, що для профілактики такого небезпечного захворювання як цукровий діабет важливо дотримуватися виключно здорового раціону харчування. Лікарі склали рейтинг із трьох продуктів, які рекордно знижують ризик розвитку діабету.

На перше місце вони поставили всі бобові та квасолю. Науково доведено, що лише одна невелика порція бобових у щоденному раціоні допомагає знизити ризик виникнення діабету чи не вдвічі. Як пояснили лікарі, найкориснішою вважається зелена стручкова квасоля, яка знижує рівень цукру в крові.

А ще в раціоні харчування обов’язково має бути присутня гречана каша. Ця крупа має найнижчий глікемічний індекс, і навіть при поставленому діагнозі лікарі рекомендують вживати діабетикам цей продукт. Крім того, гречка є чемпіоном із вмісту складних вуглеводів, які сприяють зниженню симптомів цукрового діабету.

Трійку лідерів у цьому рейтингу замикає імбир. Як пояснили фахівці, цю спецію потрібно використовувати не лише для профілактики діабету, а й під час хвороби. Імбир має протизапальний ефект і збільшує чутливість тканин до інсуліну. Лікарі радять щодня додавати невелику кількість імбиру до різних напоїв.

Поділись


Новини партнерів