Дієтолог розповіла про небезпечні продукти для людей зрілого віку

Люди старше 50 років повинні повністю переглянути раціон харчування та відмовитися від деяких продуктів. Про це розповіла дієтолог Анжеліка Дюваль.

Вона наполегливо рекомендує людям зрілого віку виключити з раціону напівфабрикати, фастфуд, консерви та алкоголь. «Також із раціону виключаються молочні та кисломолочні продукти, а також цукор. Цукор можна замінити медом чи сиропом топінамбуру», – пояснила дієтолог. Крім цього, вона розповіла, чому людям віком понад 50 років необхідно обмежити вживання молочних продуктів. Вона підкреслила, що така продукція строго протипоказана в тому випадку, якщо у людини є проблеми із травною системою, печінкою та жовчним міхуром.

Молочну продукцію можна легко замінити різними рослинними товарами, які зараз виробляють у великій кількості. Йдеться про рослинні молочні продукти з круп та горіхів. Як пояснила Дюваль, така продукція є дуже корисною для людей різного віку. Однак якщо шлунок не приймає важкої їжі, від молочних продуктів та горіхів краще відмовитися на користь продукції з крупи. А ще дієтолог рекомендувала людям зрілого віку хоча б раз на рік проходити обстеження нирок, щоб фахівці могли рекомендувати певний раціон.

Поділись


Новини партнерів