Лікар назвала 6 продуктів, що легко замінюють БАДи

Відомий дієтолог і нутриціолог Катерина Маркова розповіла, що за умови дотримання правильного раціону харчування людині не доведеться приймати спеціальні фармацевтичні добавки. Фахівець наголосила, що багато людей захоплюються прийомом БАДів у міжсезоння і вважають, що тільки так можна заповнити дефіцит мінералів та вітамінів.

Однак існують продукти, щодня вживаючи які, організм буде отримувати все необхідне. Найкращою альтернативою біодобавок лікар називає пажитник, маш, соняшник, насіння льону, журавлину та фейхоа. Також вона додала, що якщо раціон харчування буде незбалансованим, то у цьому випадку прийом добавок стане абсолютно марним заняттям. За її словами, лише коли людина веде здоровий спосіб життя, це буде гарантією правильного засвоєння всіх вітамінів та мінералів.

«Саме тому нутріціологи завжди починають із аналізу вашого щоденника харчування, а основу рекомендацій становить конструктор раціону та важливі правила», – пояснила фахівець. Нагадаємо, раніше медики розповіли про найкращі продукти для боротьби з депресією. Вони відзначали, що емоційне тло можна поліпшити, щодня вживаючи гречану та вівсяну каші, банани, морську капусту, рибу, горіхи та м’ясо.

Поділись


Новини партнерів