Дієтологи озвучили п’ять правил зимового харчування

Будь-яка доросла людина за зимовий період набирає кілька зайвих кілограмів у тому випадку, якщо не дотримується дієти. Дієтологи розповіли, що набір ваги в холодну пору року є звичайним процесом, і так відбувається через те, що організму потрібна додаткова енергія, щоб зігрітися.

Дієтологи відзначили, що існують п’ять правил зимового харчування, дотримуючись яких, людина ніколи не видужає. Насамперед, щоб не набрати зайву вагу, потрібно дотримуватися білкової дієти. Щоденний раціон має бути збільшений білковими продуктами приблизно на 30%. В ідеалі порції білкової їжі на день повинні становити до 60% від загальної кількості їжі. З білкової їжі потрібно вибирати індичку та курку, морепродукти, рибу та нежирну яловичину.

Ще одне правило зимового харчування – це вибір продуктів зі складними вуглеводами для перекушування. До них відносяться хліб грубого помолу, мюслі, невеликі порції різної каші.

В обідню пору, а також на вечерю потрібно вибирати продукти з великою кількістю вітамінів. До них належать морква, яблука, грейпфрути, болгарський перець та свіжі томати.

Крім того, в обідню пору обов’язково потрібно з’їдати тарілку овочевого супу на м’ясному бульйоні.

Останнє правило зимового харчування полягає в тому, щоб додавати в перші та другі страви різні спеції та перець. Вони допомагають зігрітися, а також швидко викликають почуття ситості.

Поділись


Новини партнерів