Дієтолог попередила про небезпечку яблук для здоров’я

Лікар-дієтолог Олена Соломатіна попередила любителів яблук про те, що в великих кількостях цей фрукт може становити небезпеку. Соломатіна нагадала, що яблука є дуже корисним фруктом з високим вмістом вітамінів і мікроелементів, проте безконтрольне вживання цього продукту може зіграти злий жарт.

Соломатіна перерахувала всі унікальні властивості яблук, підкресливши, що вони є джерелом пектину, який швидко виводить надлишки холестерину і токсини з організму. Крім того, яблука містять багато кверцетину, який сприяє зміцненню судин. У той же час дієтолог вказала на те, що яблука є джерелами органічних кислот. «Справа в тому, що, з одного боку, кислоти корисні, з іншого боку, вони можуть викликати неприємні відчуття у людей з підвищеною кислотністю. Особливо якщо це кислі яблука, та фрукти, з’їдені натщесерце», – пояснила доктор.

За її словами, якщо у пацієнта спостерігаються пошкодження кишечника або шлунку, вживати цей фрукт необхідно з великою обережністю. Більше того, деяким пацієнтам яблука взагалы протипоказані, особливо, якщо мова йде про кислі сорти.

Поділись


Новини партнерів