Експерт розповів про безпечний спосіб вживання смаженої картоплі

Доктор медичних наук, відомий дієтолог Олексій Ковальков розповів, що під час дієти не можна строго обмежувати себе в усьому, іноді можна вживати навіть смажену картоплю. На своєму YouTube каналі фахівець пояснив, що люди, які стежать за фігурою, іноді можуть вживати смажену картоплю, і для цього є безпечний спосіб.

«Картоплю слід порізати і на ніч залишити в воді. І на наступний день посмажити. І при цьому майже весь крохмаль (на 80%) за ніч іде в воду», – порадив дієтолог. Також він зазначив, що при такому способі приготування картопля позбудеться не тільки крохмалю, а й усіх корисних вітамінів, тому що люди, які намагаються схуднути, повинні розуміти, що така смажена картопля не буде мати ніякої користі але, при цьому, вона не дозволить поправитися.

Крім цього, доктор медичних наук зазначив, що існує й інший спосіб приготування картоплі, при якому можна частково позбутися від крохмалю. Зокрема, фахівець рекомендує відварювати картоплю, і при такій термічній обробці овоч втратить невелику кількість крохмалю.

Поділись


Новини партнерів