Дієтолог склала рейтинг найшкідливіших продуктів в спеку

Відомий дієтолог Олена Кален склала свій власний рейтинг продуктів, які становлять небезпеку в спекотну погоду. На своїй сторінці в Instagram вона порадила виключити з раціону всі солодкі газовані напої, гарячий суп і каву.

Дієтолог пояснює, що кава призводить до зневоднення організму, і додатково навантажує його. Організму стає важко справлятися з навантаженнями, також цей напій призводить до сильних набряків. Намагайтеся обмежувати вживання кави і замінювати її морсом, зеленим чаєм або цукром.

Газована вода, як зазначає Олена Кален, тільки підсилює спрагу. «До того ж в таких напоях міститься велика кількість цукру і порожніх калорій, які відкладаються на животі та інших частинах тіла», – підкреслила фахівець.

За її словами, гарячі супи також потрібно виключати з раціону, але від рідких страв відмовлятися не можна. Найкраще готувати холодний суп на основі найпопулярніших літніх овочів. Це можуть бути огірки, селера, кабачки і помідори. Всі ці овочі прекрасно насичують організм, а також допоможуть освіжитися під час спеки.

Олена Кален нагадує, що в спекотну погоду найважливіше стежити за питним режимом. Вона рекомендує вживати достатню кількість води. Холодний суп також допоможе заповнити дефіцит рідини, і його потрібно вживати щодня.

Поділись


Новини партнерів