Британські медики назвали головних ворогів схуднення

Фахівці з Оксфордського університету розповіли, чому багато способів схуднення виявляються неефективними. Вчені розповіли, що багато людей, які прагнуть позбутися від зайвих кілограмів, дотримуються дуже строгих дієт і інтенсивних тренувань, але вони не дають результатів.

Під час дослідження фахівці з’ясували, що на процес схуднення впливає гормональний фон. За їхніми словами, робота ендокринної системи залежить від безлічі факторів, у тому числі і від правильного харчування. Вони рекомендують відмовитися від жорстких дієт і включити в раціон якомога більше рослинної клітковини, чемпіонами за змістом якої є шпинат, редис, рукола і капуста. Крім того, на повільний процес схуднення може вплинути і брак сну. Вчені давно довели, що під час сну виробляється мелатонін, а саме цей гормон відповідає за швидке спалювання жиру і нарощування м’язової маси.

Багато людей допускають ще одну серйозну помилку, коли спочатку ведуть малорухливий спосіб життя, а потім різко приступають до силових тренувань в спортзалі. Справа в тому, що такі різкі переходи призводять до емоційного і фізичного стресу, а стресовий стан є головним ворогом в процесі схуднення. Британські медики радять урізноманітнити вправи і вибрати аеробні навантаження, які сприяють спалюванню калорій.

Поділись


Новини партнерів