Названий найнесподіваніший напій для схуднення

Для оптимального процесу схуднення необхідно стежити не тільки за уживаною їжею, а й уважно ставитися до вибору напоїв. Елізабет Уорд, дієтолог, доктор медичних наук, колишня глава Академії харчування і дієтології, назвала найефективніший і несподіваний напій для боротьби із зайвою вагою. Ним виявилося знежирене молоко.

Саме цей знежирений одновідсотковий напій ідеальний при схудненні, заявила фахівець на своєму веб-сайті про харчування. Таке молоко відрізняється малою калорійністю і оптимальним вмістом білка. Ці властивості сприяють довшому відчуттю ситості, чого не скажеш про воду та інші напої з пониженим вмістом калорій.

При перетравленні білка організм буде спалювати більшу кількість калорій, ніж необхідно, щоб переробити жири або вуглеводи. У зв’язку з цим дієтолог зазначила, що включення знежиреного молока в свій щоденний раціон стане метаболічною перевагою для більш швидкого спалювання калорій. Також вона зазначила, що наявність в напої білка, кальцію, фосфору і вітаміну D позитивно відіб’ється на здоров’ї кісток.

Експерт порадила не вибирати двопроцентне і незбиране молоко, так як в них міститься більша кількість калорій і насичених жирів. Уорд помітила, що чудовою альтернативою коров’ячого молока може бути звичайне соєве молоко без цукру, особливо якщо воно збагачене вітаміном D, кальцієм та іншими мікроелементами.

Поділись


Новини партнерів