П’ять ознак того, що ви п’єте занадто багато алкоголю

«Занадто багато» алкоголю – скільки це може бути: є ознаки, які свідчать про те, що ви п’єте більше, ніж варто було б.

Келих вина за вечерею, пиво після роботи, шампанське у вихідні – люди часто не бачать ніякої проблеми у вживанні алкоголю, будучи переконаними, що п’ють в помірних кількостях. Також багато хто не усвідомлює, що вживання алкоголю стало частиною їхнього повсякденного життя і, отже, нормою, а це вже проблематично.

Але як дізнатися, чи дійсно вживається занадто багато алкоголю? Фахівці називають попереджувальні ознаки того, що кількість споживаної випивки виходить за рамки поміркованості, про це пише журнал Freundin (Німеччина).

Неможливо уявити вихідні без алкоголю. Якщо ви не можете уявити собі всі вихідні (не кажучи вже про один день) без спиртного, це ознака того, що потрібно насторожитися: чи не занадто далеко все зайшло? Це відноситься і до того, що у вихідні передбачається обов’язковий келих вина за вечерею, і сценарій без нього не розглядається.

Алкоголь потрібен, щоб відчувати себе добре. Деякі люди випивають, щоб відчувати себе впевненіше і вільніше. Коли спиртне необхідне тільки для того, щоб відчувати себе добре для того, щоб займатися буденними справами, це безперечно ще одна ознака залежності.

Алкоголь вживається як антидепресант. Ще один можлива ознака того, що ви п’єте занадто багато спиртного. Якщо свої негативні емоції ви «лікуєте» випивкою, будьте обережні. На думку психологів, до алкоголю в таких обставинах часто тяжіють ті, хто, прагне уникати проблем, а не вирішувати їх.

Ви можете випити багато. Іноді це означає, що ваш організм звик до вживання алкоголю, адаптувався до нього. Подібна толерантність може бути особливо небезпечною для вашої печінки або свідчити про потенційну залежність.

Змінюється ваша мозкова активність. Вживання алкоголю здатне змінювати роботу мозку, особливо якщо людина п’є багато і швидко. Дослідники виявили, що процеси сильних змін відбуваються не тільки в мозку, а й у всьому тілі, тому що печінка може переробити тільки певну частку алкоголю за годину. Так що, якщо вам постійно важко концентруватися, це може бути ознакою того, що ви п’єте занадто багато алкоголю.

Поділись


Новини партнерів