Вчені назвали точну кількість кроків, яку потрібно виконувати кожного дня, щоб уникнути ранньої смерті

Ви можете знизити свої шанси на передчасну смерть, виконуючи регулярні вправи або слідуючи плану здорового харчування. Вчені назвали точну кількість кроків, які потрібно робити кожного дня, щоб збільшити тривалість життя. Як далеко ви повинні ходити, щоб уникнути ранньої смерті?

Ви можете збільшити тривалість життя, регулярно виконуючи фізичні вправи. Наприклад, Служба охорони здоров’я Великобританії (NHS) описує вправи як «чудодійний засіб, якого ми всі чекали».

Вам не потрібно бігати марафон кожен день, щоб отримати користь для здоров’я. Проста щоденна прогулянка може додати роки до вашого життя.

Але, на думку вчених з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл, виконання більшої кількості кроків за короткі періоди може принести вам ще більшу користь. Ці переваги, як правило, зникають після щоденної прогулянки приблизно по 4500 кроків короткими ривками. Але в порівнянні з відсутністю щоденних кроків, кожна додана тисяча кроків сприяє зниженню ризику смерті приблизно на 28%.

«Люди похилого віку стикаються з безліччю перешкод на шляху до участі в структурованих програмах вправ», – сказав провідний автор дослідження Крістофер С. Мур. – «Деякі можуть вважати зручнішим і приємнішим щоденну поведінку при ходьбі, наприклад, припаркуватися трохи далі від місця призначення або виконати додаткову роботу по дому або в саду».

Чим більше вправ ви робите, тим більша нагорода. Зокрема, корисними будуть будь-які вправи, які підвищують частоту серцевих скорочень.

Поділись


Новини партнерів