Симптоми проблем з серцем, які відображаються на обличчі

Дуже часто про те, що в організмі є проблеми, говорить не біль в певному місці або інші симптоми. Насправді про багато захворювань можна дізнатися по обличчю людини. Наприклад про проблеми з серцем і судинами також може розповісти зовнішність. Про те, як визначити проблеми по обличчю, читайте у нашій статті.

Ксантоми і ксантелазми

Підшкірні відкладення ліпідів на обличчі проявляються у вигляді невеликих жовтих плям і можуть говорити про те, що у людини є ризик серцево-судинних захворювань. Справа в тому, що холестерин може забивати судини і збільшувати ризик гіпертонії, інфаркту і інсульту. Якщо у людини на обличчі відкладаються ліпіди, то можливо, на стінках судин є холестеринові бляшки. Вони можуть бути небезпечними, а також можуть стати причиною серцево-судинних захворювань.

Набряклість

Набряки на обличчі можуть бути ознаками різних відхилень, але іноді вони стають симптомом серцево-судинних захворювань, зокрема хронічної серцевої недостатності. Через захворювання серце може не справлятися з перекачуванням крові, через що в тілі і на обличчі можуть з’явитися набряки.

Асиметрія

Не буває абсолютно симетричних обличь, тільки в рідкісних винятки люди народжуються з унікальною симетрією. Однак іноді ви можете помітити, що ваше обличчя стало більш асиметричним, ніж раніше або ви помітили зміни в своїй міміці. Ці симптоми можуть свідчити про наближення інсульту. У такому випадку потрібно негайно звернутися до лікаря.

Поділись


Новини партнерів