Медики назвали три ознаки того, що потрібно терміново відмовитися від хліба

Європейські медики проаналізували дослідження про вплив хліба на організм і з’ясували, що вживання даного продукту може викликати в організмі людини небезпечні наслідки. Мова йде про зміну маси тіла, стрибки артеріального тиску і спазми шлунку.

Фахівці відзначають, що хліб є невід’ємною частиною практично всіх кухонь народів світу і визнається необхідною і корисною частиною щоденного раціону. Разом з тим, необхідно віддавати перевагу виробам з борошна грубого помелу, так як білий хліб з борошна вищого сорту шкідливий. Але навіть сірий або житній хліб здатні викликати певні проблеми. Є ознаки того, що необхідно відмовитися від ранкових тостів.

Першим негативним моментом називають прискорений набір ваги, в такому випадку потрібно скоротити порції, віддавши перевагу горіхм і насінню. Зменшення порцій білого хліба мінімізує ризик надмірної ваги або ожиріння.

Другою негативною ознакою медики називають підвищений артеріальний тиск. У тому випадку, якщо людину постійно переслідують напади гіпертонії, необхідно виключити з раціону білий хліб, в такому випадку тиск стабілізується. У науковому журналі Nutrients було опубліковано дослідження, проведене в 2018 році. Воно показало, що вживання білого хліба навіть кілька разів в тиждень впливає на підвищення кров’яного тиску.

Третім негативним наслідком вживання хліба є періодичні спазми шлунку. Після того, як людина з’їдає ранковий сендвіч або обсмажений тост, шлунок починає страждати, в такому випадку спостерігаються неприємні відчуття. Мова йде про непереносимість глютену, яким переповнений хліб. При здутті живота, діареї і запорах необхідно виключити з раціону хлібобулочні вироби.

Короткий звіт наукової групи опублікований в журналі BMC Public Health.

ДЖЕРЕЛОlenta.ua
Поділись


Новини партнерів