Вчені назвали кращі продукти для спалювання жиру

Фахівці медичної школи Університету Вейк-Форест в США провели масштабний експеримент, щоб встановити, які продукти харчування сприяють спалюванню жиру в області талії. Дослідники встановили, що деякі продукти дійсно сприяють зменшенню обсягів талії.

В ході дослідження було встановлено, що найкраще працюють на зменшення жирових відкладень продукти з високим вмістом розчинної клітковини. Також вченим вдалося розрахувати необхідну норму клітковини для прискорення обмінних речовин в організмі і швидкого спалювання жиру.

«Розчинна клітковина мінімізує рівень холестерину і глюкози в крові …. На кожні 10 грам розчинної клітковини швидкість накопичення вісцерального жиру (найнебезпечнішого жиру, що ‘огортає’ внутрішні органи і ускладнює їх роботу) знижується на 3,7%», – заявили фахівці.

Вони підкреслили, що для схуднення необхідно включати в раціон велику кількість продуктів з рослинною клітковиною. Швидкість спалювання жиру буде збільшуватися, якщо щодня включати в раціон багато моркви, цитрусових, яблук, вівса, а також бобових – гороху і квасолі.

Поділись


Новини партнерів