Дієтолог назвала напої, які шкодять кишечнику

Здоров’я кишечника багато в чому визначає імунітет людини в цілому. На його роботу може впливати безліч факторів. У тому числі те, що людина їсть і п’є. Є три напої, які можуть нашкодити здоров’ю.

Енергетики

Якщо ви звикли пити енергетики, щоб підбадьоритися, пора подумати ще раз. За словами дієтолога Лорен Харріс-Пінкус, енергетики багаті кофеїном.

«Надмірне споживання кофеїну може призводити до гастриту, запалення, надмірної перистальтики кишечника і діареї», – зазначає Пінкус.

Вона також підкреслює, що надлишок кофеїну призводить до підвищеного вироблення кислоти шлунком, що може призводити до печії.

Газована вода

Люди, які вже страждають від проблем з кишечником, можуть виграти від скорочення споживання рафінованого цукру, який становить значну частину газованої води.

Цукор може погано всмоктуватися в кишечнику, що призводить до подразнення шлунково-кишкового тракту. Щоб вирішити цю проблему, організм буде направляти в кишечник більше води, що загрожує діареєю.

Алкоголь

Регулярне вживання алкоголю негативно позначається на мікробіомі кишечника. Кількість корисних бактерій скорочується, а патогенних зростає. Цей дисбаланс призводить до запалення.

Крім того, лікар Салге Блейк пояснює, що хронічне зловживання алкоголем може пошкодити клітини, що вистилають кишечник, збільшуючи його проникність, що дозволяє бактеріям і токсинам, які вони виробляють, потрапляти в кровотік.

Поділись


Новини партнерів