Здатність кохати залежить від групи крові – вчені

Гаряча або спокійна людина в любовних стосунках – можна довідатися не лише за присутністю в її крові статевих гормонів. Дослідження гематологів (фахівців, що вивчають кров) і психологів виявили дивну залежність любовного темпераменту ще й від групи крові.

Люди з першою групою крові сексуальні й активні. Вони не сидять на місці, увесь час шукають виходу енергії. Люблять все нове – і в сексі теж. Їхній партнер запросто може втомитися після палкої ночі з ними.

Друга група – вони скромні й урівноважені особистості. Не в їхній манері виставляти себе напоказ у сміливих убраннях і поводитися  розв’язно. Вони, швидше за все, будуть не занадто оригінальні в інтимному житті, але, незважаючи на це, їхній партнер не буде ображений.

Ті, хто мають третю групу крові, нерідко справляють хибне враження. Їх вирізняють холодні руки із гнучкими пальцями. Ці люди виглядають стримано, спокійно, схильні ставитися до себе й близьких критично, а усередині в них киплять почуття й емоції. Вони темпераментні, і внаслідок тонкого душевного устрою під час близькості можуть розплакатися.

Що стосується людей із четвертою групою, то вони найпалкіші. Щоб вони не робили, у всьому залишається відбиток їхньої емоційності, чи це сварка, розставання або публічний виступ – вони виявлять себе у всій повноті. Але вони можуть і приховувати те, ким вони є насправді. Заняття сексом для них – значить віддача до повної знемоги й доведення себе й партнера до непритомного стану, внаслідок чого на постільній білизні можуть залишитися діри. Однак, їм нерідко не вистачає хоробрості, щоб ці фантазії стали реальністю.

Джерело

Поділись


Новини партнерів