Лікарі розповіли, як відрізнити біль від важкої роботи у спині від хвороби нирок

В Іспанії лікарі поділилися поясненням про те, як можна відрізнити біль в спині, що виникає з різних причин – в результаті перенапруги і внаслідок хвороби нирок.

Пояснення з цього приводу лікарів, які представляють галісійську службу охорони здоров’я, опублікувало іспанське видання 20 minutos. Медики пояснили, що величезна кількість сучасних людей страждають від болю в спині, причинами якого стає тривале сидіння, нездорова постава або неправильний підйом важких речей в побуті.

Але як відрізнити біль в натрудженій спині від хвороби нирок, яка також проявляється больовими відчуттями в області спини, попереку?

Лікарі пояснили, що коли спина болить через перевантаження, цей біль зазвичай відрізняється безперервним характером, до того ж він може поширюватися на інші частини тіла (часто виникає біль в ногах).

«Біль у спині ніби поширюється в різні боки, а ось біль в нирках може бути сконцентрований тільки в одній точці або проявлятися тільки з одного боку, якщо ураженою є тільки одна нирка», – констатували медики.

Вони додали, що в разі хвороби нирок людина відчуває біль у вигляді хвилеподібних нападів – часто супроводжуються нудотою, підвищенням температури.

Поділись


Новини партнерів