5 соків, які зроблять вашу шкіру ідеальною

Кожна людина має власний тип шкіри. Вона може бути нормально, сухою, жирною, чутливою, проблемною або комбінованою. Та ви маєте пам’ятати одне – проводити зайві експерименти зі своєю шкірою не слід. Шкіра – це дуже вразлива частина вашого тіла. Тому перш, ніж застосувати на ній будь-який продукт, ви маєте якомога більше дізнатись про його властивості та потреби своєї шкіри, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Неправильне використання продуктів для догляду може принести значно більше шкоди, ніж користі. Найкращим способом очистити шкіру та надати їй здорового сяйва є використання природних засобів, які мають мінімум побічних ефектів. В першу чергу вам слід покладатись на здорове харчування. Наприклад, вживання свіжих соків сприяє виведенню шкідливих речовин з організму, а також збільшує споживання вітамінів та мінералів та допомагає підтримувати рівень вологи в організмі.

Ось 5 соків, які допоможуть вам зробити шкіру більш чистою та здоровою:

Огірковий сік – Приготуйте огірковий сік, якщо хочете, щоб ваша шкіра сяяла. Огірки містять певні кислоти, корисні для вашої шкіри. Вони можуть запобігти затримці води в організмі. Також огірковий сік зволожує шкіру та тіло загалом, що також надзвичайно важливо, якщо ви хочете, щоб шкіра залишалась красивою.

Томатний сік – Помідори багаті на антиоксиданти, завдяки яким ваша шкіра виглядає свіжою та молодою. Вони допомагають позбутися ранніх ознак старіння та дрібних зморшок. Щодня випивайте по одній склянці томатного соку, і результати не примусять себе чекати.

Морквяний сік – Морква багата на вітамін А. Він допомагає боротися з прищами та пігментацією. Сік з моркви містить клітковину, яка забезпечує своєчасне випорожнення кишечника. Це дозволяє не накопичувати шкідливі речовини в організмі. Тому морква допомагає вирівняти тон шкіри та зменшити прищі.

Сік алое – Алое вера може творити чудеса для вашої шкіри. Воно зволожує шкіру, допомагає боротись зі шкідливими бактеріями на ній та має антивікові властивості. Ви можете як пити сік алое, так і застосовувати його просто на обличчі.

Сік зі шпинату – Шпинат – це ключ до здорової та сяючої шкіри. Він багатий на залізо, яке допомагає запобігти появі прищів, роблячи шкіру гладенькою та чистою. Антиоксиданти, які містяться у шпинаті, захищають клітини шкіри від пошкоджень, зміцнюючи здоров’я шкіри.

Поділись


Новини партнерів