4 продукти, які можуть спричинити появу прищів та зморшок

Ви можете купувати найкращі продукти для догляду за шкірою, але навіть вони не зможуть замінити ефект від правильного харчування. Тобто, для шкіри важливо не тільки те, що ви на неї наносите, а і поживні речовини, які ви отримуєте разом з їжею. Продукти, багаті на антиоксиданти, які сприяють виробленню колагену, можуть допомогти вашій шкірі виглядати молодшою та здоровішою, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

І це підводить нас до дуже важливого питання: яких продуктів слід уникати, якщо ви хочете мати красиву шкіру? Дослідження показують, що певні продукти збільшують ризик появи зморшок, вугрів та пігментних плям.

Ось 4 продукти, від яких варто відмовитись, щоб зберегти гладкість та красу вашої шкіри:

Рафіновані вуглеводи. Рафіновані вуглеводи прискорюють розмноження шкідливих бактерій у кишечнику та сприять зменшенню кількості здорових кишкових бактерій. Спершу це позначається на травленні, але пізніше погіршується також стан шкіри, зокрема починають з’являтись прищі. Тому якщо ви заміните рафіновані вуглеводи на продукти з високим вмістом пробіотиків, ви помітите не тільки покращення загального самопочуття, а і зменшення кількості прищів.

Молочні продукти. Молочні продукти сприяють посиленню запалення та погіршенню симптомів вже існуючих захворювань шкіри, як вугрі, висипання і навіть екзема.

Особливо важливо відмовитись від молочних продуктів тим людям, які страждають від непререносимості лактози. В іншому разі вони викличуть серйозні проблеми з травленням, які позначаться також на стані вашої шкіри.

Зверніть увагу на рослинні альтернативи молока. Вони не містять лактози і жодним чином не нашкодять вашій шкір.

Пшениця. Пшениця – це джерело глютену та фітинової кислоти, які не нашкодять здоровій людині, але дуже важко засвоюються, якщо у вас є якісь проблеми з кишечником. Тоді вони можуть погано позначитись і на вашій шкірі.

Якщо ви помітили, що після вживання продуктів із пшениці стан вашої шкіри погіршується, замініть їх на гречку чи коричневий рис. Вони зміцнюють здоров’я шкіри та мають низький глікемічний індекс, тобто не викликають різких стрибків рівня цукру в крові.

Спиртне. Можливо, келих вина в кінці важкого дня допомагає вам розслабитись, однак вашій шкірі – ні. Червоне вино може бути гарним джерелом антиоксидантів, але воно не допоможе, якщо ви хочете позбутись прищів. Більше того, алкоголь прискорює старіння шкіри, адже він руйнує колаген та піднімає рівень глюкози у крові. Також алкоголь може стати причиною зневоднення і навіть появи темних кіл під очима.

Поділись


Новини партнерів