Перші симптоми раку: коли візит до лікаря відкладати не можна

Якщо у вас є хоча б кілька збігів – терміново зверніться до лікаря.
Діагностуємо рак самостійно і вирушаємо до лікаря на додаткове обстеження.

Онкологія – це найстрашніша хвороба століття, впоратися з якою вдається не всім. Багато в чому, результат лікування онкологічних захворювань залежить від того, як швидко була виявлена ​​злоякісна пухлина і розмноження ракових клітин в організмі людини. Тому ви повинні бути знайомі з першими симптомами онкології, щоб мати шанс вчасно звернутися до лікаря і позбутися від цієї недуги.

Які можуть бути симптоми онкології:

1. Постійні нестерпні болі в тому чи іншому внутрішньому органі, найчастіше схильні до раку: легені, кишечник, головний мозок, молочні залози, простата, кровоносна система.

2. Підвищення температури тіла, необгрунтоване іншими захворюваннями, наприклад, застудою або грипом.

3. Швидке схуднення. В даному випадку вас повинно насторожити схуднення, в якому ви не брали ніякої участі, тобто не сиділи на дієті, не займалися спортом і так далі.

4. Загальна слабкість організму, яка не проходить навіть після того, як ви відпочили чи поспали.

5. Запаморочення може бути спровоковано і внутрішньочерепним тиском, і вагітністю, але робити висновки ви можете тільки тоді, коли точно впевнені, що у вас все в порядку з тиском і ви не вагітні.

6. Різке погіршення стану волосся, нігтів і шкіри. Якщо це не авітаміноз, викликаний сезонністю, тоді вам терміново потрібно звернутися до лікаря.

Як розпізнати рак у дитини:

1. Регулярний головний біль.

2. Нудота і блювання, що не мають відношення до харчового отруєння.

3. Дитина починає ходити, хитаючись, постійно спотикаючись, тобто вона не може сконцентруватися на дорозі.

4. Різке зниження зору. Знову ж таки, якщо ваша дитина не вилазить з-за комп’ютера або планшета, то зниження зору в даному випадку обумовлено негативним впливом випромінювань від монітора.

Читайте також: Потужний засіб від хвороб сечовивідних шляхів

Як тільки ви помітили у себе або у дитини вищеописані симптоми, потрібно не зволікати з візитом до онколога. Рання діагностика раку забезпечує додатковий шанс лікаря зупинити хворобу або допомогти повністю від неї позбутися. Ракові клітини ростуть дуже швидко, вони можуть буквально відразу перерости в метастази і всі зусилля лікарів на такій стадії будуть марними, тому медики наполягають на регулярному обстеженні у профільних лікарів і не дарма, бо як смертність серед хворих на рак має занадто високі показники.

Джерело

Поділись


Новини партнерів