Медики пояснили, чому чоловікам шкідливо носити золоті кільця

Медики прогнозують сексуальні розлади у тих, хто носить золоту обручку або печатку протягом довгих років. Вся справа в тому, що метал має властивість окислюватися, а потім продукти окислення потрапляють в кровоносну систему і завдають непоправної шкоди чоловічому здоров’ю.

Про шкоду золотих прикрас для чоловіків вже давно ходять легенди, але до недавніх пір даний факт не був доведений. Вчені провели ряд досліджень, в яких брали участь чоловіки з золотими обручками, в ході їх перевірки було виявлено, що оксиди золота під час окислення потрапляють в кров, тим самим порушуючи роботу статевих залоз. В наслідок цього процесу у чоловіка можуть виникнути розлади сексуального характеру, наприклад такі, як слабка потенція або швидке сім’явиверження.

Вчені перевірили ту ж теорію і на жінках, але як з’ясувалося, представницям слабкої статі не загрожує оксид азоту ні в якому разі. Лікарі рекомендують чоловікам бути найбільш обережними під час вибору прикрас, слід віддавати перевагу сріблу.

Якщо у вас вже є золоте кільце, то його розмір повинен бути трохи більше пальця, щоб воно ні в якому разі не тиснуло, тим самим створюючи зайві проблеми. Також, медики настійно радять чоловікам періодично знімати золоті кільця, хоча б на ніч.

Джерело

Поділись


Новини партнерів