Вчені назвали продукти, які викликають різке звуження судин

Продукти здатні впливати на стан судин, в тому числі викликати різке їх звуження, що загрожує підвищенням тиску, головним болем.

Турецькими медиками були названі продукти, здатні викликати різке звуження судин, про це пише видання Sabah. Серед інших вони пересилили лакричний корінь або солодку. Даний засіб часто застосовується при лікуванні застудних захворювань, але якщо його вживають щодня протягом тривалого часу, збільшується ризик звуження судин і може різко підвищитися кров’яний тиск.

Ще один продукт, здатний вплинути на тонус судин, – кофеїн. У разі мігрені, завдяки своїй здатності звужувати судини, він допомагає знімати біль, проте людям з високим тиском протипоказаний, нагадують лікарі.

Також вони назвали небезпечною випічку – цей продукт містить трансжири, тип жирів, здатних підвищувати рівень холестерину, активізувати накопичення бляшок в артеріях, що погіршують кровотік і закупорють їх.

Найбільш шкідливими для судин є продукти з високим вмістом солі.

«Коли ви отримуєте багато натрію, тіло утримує воду, що збільшує об’єм крові і в кінцевому підсумку підвищує тиск, викликаючи напругу, яка пошкоджує кровоносні судини. Простим способом зменшити споживання солі є зменшення споживання обробленої їжі», – поділилися наукові фахівці.

Читайте також: Експерти назвали незвичайну ознаку підвищеного тиску у людей після 40 років

Поділись


Новини партнерів