3 корисні процедури, з яких варто починати свій день

Для того, щоб поліпшити настрій і стан здоров’я, потрібно виконувати кілька корисних ранкових ритуалів, які повинні увійти в щоденну звичку.

Чистка язику

Язик – ідеальне середовище для розмноження мікроорганізмів, які викликають неприємний запах з рота і можуть стати причиною запальних процесів в ротовій порожнині та шлунку. Коли ти чистиш зуби (щонайменше – 2 рази на день), використовуй зубну щітку, кінчик ложки або спеціальну насадку, щоб зняти наліт з язика.

Легка зарядка

Виконуючи нескладні вправи вранці, ти зміцниш серцево-судинну систему, підвищиш імунітет, поліпшиш координацію рухів і роботу вестибулярного апарату. Крім того, щоденна зарядка – відмінний засіб для профілактики сколіозу, грижі хребта і остеохондрозу.

Тепла вода з медом і лимоном

Розчини в склянці теплої води ложку меду і таку ж кількість свіжовичавленого лимонного соку. На думку лікарів, вживання цього напою вранці – прекрасний спосіб запустити травлення.

Вода з лимоном і медом покращує роботу печінки, нормалізує обмін речовин і підтримує здорову мікрофлору кишечника. Вона також активізує циркуляцію крові і виводить токсини з усього організму, що сприятливо позначається на стані шкіри. Крім того, вітамін С, який міститься в лимоні, є потужним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння.

Поділись


Новини партнерів