Що станеться з нами, якщо замінити газовану воду звичайною

Відмова від газованих напоїв на користь води може допомогти прибрати з талії понад 6 кг жиру всього за один рік. До такого висновку прийшли дослідники з США.

Якщо ви хочете зробити талію стрункішою, то для цього зовсім не обов’язково постійно тренуватися. Досить замінити всі газовані напої простою водою, і за один рік ви приберете з талії понад 6 кг чистого жиру. Дослідження показало, що вживання півлітра води щодня замість такої ж кількості газованої води зменшить річний обсяг цукру на 119 ложок. Іншими словами, дотримання цього правила захистить організм від отримання 20 додаткових кілограмів рафінованого цукру протягом 12 місяців.

Для Америки і багатьох інших подібних країн, де 7% всіх калорій, споживаних населенням, припадає на напої, подібного роду зміни в харчуванні будуть мати величезне значення. У США сьогодні більше третини всіх громадян страждають від ожиріння. Середньостатистичний американець отримує 150 калорій від газованої води кожен день, але для 40% населення ця цифра становить від 300 до 800 калорій. Вона залишається актуальною, незважаючи на різке падіння споживання напоїв з цукром за останні кілька років. З 1998 року їх вживання скоротилося на 20%.

Автори дослідження припускають, що це сталося завдяки зростанню популярності бутильованої води. Але навіть незважаючи на цей факт, рівень ожиріння все одно збільшується. Дослідники вирішили з’ясувати, що станеться, якщо людина замість газованої води в день буде випивати таку ж кількість звичайної води. У 500 мл газованих напоїв міститься 16 чайних ложок цукру. З’ясувалося, що навіть це не дуже значна зміна способу життя вже призводить до різких змін в талії і в зовнішньому вигляді людини.

На думку авторів дослідження, найбільшу користь від цих змін отримають молоді люди, оскільки зайва вага в дитинстві стає зайвою вагою і ожирінням у дорослому житті. Експерти попереджають, що підсолоджені цукром напої можуть призвести до діабету, захворювань серця і нирок, карієсу, подагри і неалкогольного жирового гепатозу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів