5 порад, які допоможуть тобі досягти успіху в тренуваннях

Якщо ти хочеш внести різноманітність в свої тренування або зробити їх ефективнішими, візьми на замітку поради, які допоможуть тобі цього домогтися.

Вибирай вид спорту до душі

На певні види спорту теж існує мода. Раніше була дуже популярна йога, тепер усі намагаються накачати сталевий прес і бразильську попу в спортзалі. Але якщо ти будеш бездумно слідувати фітнес-трендам, а не займатися тим видом спорту, який тобі до душі, тренування дуже швидко набриднуть.

Не відмовляйся від заслуженого відпочинку

Багато людей вважають, що результат буде швидшим і якіснішим, якщо тренуватися якомога більше і якомога частіше. Насправді, для росту і відновлення м’язів необхідний відпочинок. А надмірне завзяття призведе тільки до поганого настрою, болі в м’язах і втрати мотивації. Пам’ятай, що ресурси організму не нескінченні.

Розвивай відсутні навички

Якщо ти не можеш похвалитися силою або витривалістю, роби упор на вправи, які їх розвивають. Спочатку тобі знадобляться зусилля, щоб подолати себе, але поступово ти звикнеш не тільки до додаткового навантаження, але і до самого подолання. Якщо весь час діяти в зоні комфорту, ти не помітиш ні прогресу, ні результату.

Перетвори тренування в звичку

В середньому досить 20 днів поспіль дотримуватися якогось правила, щоб воно увійшло в звичку. Якщо у тебе спочатку не вистачає мотивації, замість того щоб приступити відразу до 50 щоденних віджимань, почни з 5, а замість десятихвилинної медитації займайся практикою всього декілька хвилин.

Пам’ятай про переваги

Тренуючись, ти отримуєш важливі переваги –  вміння ставити цілі, продумувати стратегію і домагатися бажаних результатів. Ці навички, які приходять зі спорту, можна з успіхом застосовувати в багатьох сферах –  в бізнесі, в побуті, у відносинах з людьми.

Поділись


Новини партнерів