Гра в імітацію: чому жінки вдають оргазм

Важко уявити, але згідно зі статистикою, близько 60% жінок імітували оргазм під час статевого акту, включаючи випадки орального сексу. Такі дані наводить Ерін Купер з Університету Темпл, причому чоловіків-імітаторів менше: близько 25%.

Щоб розібратися в причинах цього явища, дослідниця вивчила стан 366 жінок у віці від 18 до 32 років. Купер цікавило чи імітували жінки оргазм, які були їхні сексуальні звички, навіщо вони вдавалися до імітації під час останніх відносин і що вони відчували з приводу самої фізичної близькості.

Отже, багато жінок розповіли: вони імітують через власний страх інтимної близькості. Також вони повідомили, що не були впевнені, не відчували безпеку щодо своїх статевих функцій. А хтось просто хотів з цим покінчити. Був і невеликий відсоток жінок, хто робив це, щоб відчути сильніше збудження. У них відзначався найвищий рівень задоволеності. У зв’язку з цим вчений ставить питання: можливо, в даній стратегії немає нічого поганого? А ось для жінок, що піддають саму по собі близькість сумніву, імітування може працювати в якості механізму, що дозволяє тримати чоловіка на відстані витягнутої руки. І якщо вони соромляться, то імітування захищає їх власне его.

“Жінки, які насилу зближуються на емоційному рівні з людьми, мають аналогічні проблеми і в сексуальному плані. А ось жінки, які намагаються швидше закінчити статевий акт, можуть також зазнавати труднощів, не підпускаючи до себе іншу людину. Звідси – відчуття віддаленості від партнера і неможливість отримувати задоволення від сексу “, – констатує Купер.

Поділись


Новини партнерів