Вчені розповіли, який чоловічий запах приваблює жінок

Жінок натуральним чином більше привертає запах тіла чоловіків, які вважають за краще надавати перевагу вживанню овочів. А ось представникам сильної статі, які вибирають вуглеводи в харчуванні, в особистому житті не дуже щастить.

Психологи вже давно висунули зв’язок між запахом тіла і сексуальним тяжінням людини. Однак одна третина цих взаємин може пояснюватися тим, що саме людина вживає в їжу. Дослідники з Macquarie University в Австралії виявили, що жінки вважають за краще запах тіла чоловіків, які надають перевагу фруктам та овочам. А ось чоловіки, які вибирають очищені вуглеводи, жінкам не надто цікаві. Наука вважає, що зв’язок між запахом і тяжінням є частиною еволюції, і що люди реагують на запахи, які повідомляють про ступінь здоров’я їх партнерів. Нове дослідження підтверджує подібний зв’язок і показує, що запахи відіграють істотну роль в привабливості чоловіка в очах жінки.

Дослідники оцінили кількість овочів, які вживала група здорових чоловіків, за кольором їх шкіри. Для цього використовували спектрофотометр, який оцінює інтенсивність світла, що виділяється певними субстанціями. Коли люди вживають кольорові овочі, їх шкіра насичується каротиноїдами – рослинними пігментами, фарбуючими їжу червоним, жовтим і помаранчевими кольорами. Результати показали, як багато каротиноїдів міститься в шкірі кожного чоловіка, що свідчило про ступінь присутності овочів і фруктів в раціоні.

Крім того, чоловіків також просили заповнити анкети, які говорили про їх харчування. А потім усім учасникам експерименту видали чисті футболки і попросили виконати цілу серію фізичних навантажень. Після цього дані футболки дали понюхати групі жінок, щоб вони змогли відібрати найбільш привабливі для них запахи чоловічого тіла. Результати більш ніж очевидно довели, що чоловіки, які вживали найбільшу кількість фруктів і овочів, пахли для жінок більш привабливо в порівнянні з тими, хто налягав на вуглеводи.

Поділись


Новини партнерів