Названо найнебезпечніший для здоров’я алкогольний напій

Вчені з’ясували, що змішувати енергетичні напої і спиртне небезпечно для здоров’я. Такі дані нового дослідження, повідомляє MedlinePlus.

У Канаді проаналізували дані про людей, які п’ють алкогольні енергетики і прийшли до висновку, що вони частіше відчувають проблеми з серцем, мозком і отримують травми в порівнянні з тими, хто п’є спиртне в чистому вигляді.

«Поточні дослідження в цілому підтримують зв’язок між вживанням алкоголю, змішаного з енергетичними напоями і підвищеним ризиком травматизму», – заявила провідний автор дослідження Одра Ремер, аспірант Університету Вікторії.Крім падінь і автомобільних аварій дослідники також проаналізували дані про суїцидальну поведінку і насильство. На підставі результатів дослідження, Ремер заявила, що дані ризики в кілька разів вище для тих, хто п’є коктейлі з енергетиків і спиртного.

«Стимулюючі ефекти кофеїну в енергетичних напоях можуть маскувати седативний ефект алкоголю. При цьому енергетичні напої не зменшують шкідливий вплив алкоголю на організм, зокрема, мозок людини »- каже автор дослідження.

За її словами, це може призвести до люди, які їх вживають, не можуть нормально оцінити свій стан і ступінь інтоксикації.Особливо шкідливий подібний коктейль для молодих людей. При цьому саме молодь найчастіше вживає алкогольні енергетики.

Джерело
Поділись


Новини партнерів