10 несподіваних симптомів раку

За останні кілька років медицина значно просунулася вперед у своєму розвитку, були розроблені нові ліки, які допомагають впоратися з хворобами, які раніше вважалися невиліковними.

Однак, незважаючи на настільки бурхливе зростання профілактика захворювань і раніше є головним інструментів у ліквідації хвороби на її ранній стадії розвитку.

Правильне використання лікарських засобів є ще одним важливим фактором здоров’я людини. І навпаки, неправильна схема застосування ліків може призвести до тяжких наслідків.

Рак, хвороба, яка приводить в жах багатьох людей, може бути вилікуваний на його ранній стадії розвитку. Він перестає бути таким жахливим, якщо ми періодично проходимо профогляд.

Ми повинні щодня уважно стежити за собою, оскільки різні симптоми можуть сигналізувати нам про неполадки в організмі і, отже, про необхідність обстеження.

Оскільки рак вражає різні ділянки тіла, нам вкрай важливо уважно ставитися до свого здоров’я. Отже, пропонуємо вашій увазі 10 симптомів раку.

1. Частий кашель
Частий кашель може бути всього лише ознакою алергії, однак, коли він стає дуже сильним і частим мабуть має сенс проконсультуватися у фахівця. Рак горла, гортані, чи легенів може з’явитися навіть у некурящих. Тереза Бартоломью Беверс фахівець з Андерсоновського онкоцентру вважає, що: «в більшості випадків кашель не пов’язаний з раком, однак частий і сильний кашель може бути симптомом раку легенів і тому хворий з такими проявами повинен пройти медичне обстеження».

2. Незрозуміла втрата ваги
Хоча втрата ваги є мрією багатьох жінок, подібне явище без дотримання дієти може бути симптомом хвороби. Бережіться і несподіваного збільшення ваги.

3. Часті болі в суглобах
Біль у суглобах є одним із симптомів раку кісток, незалежно від його частоти. Головні болі не означають наявність пухлини, проте не зашкодить звернутися до лікаря з цього приводу. У багатьох випадках рак яєчників діагностується в результаті постійних болів в області живота, а рак легенів може бути виявлений після звернення з приводу болю в грудях.

4. Підвищена стомлюваність без видимих причин
Підвищена стомлюваність без видимих причин може бути ознакою раку крові під назвою лейкемія. Знання подібної симптоматики може в окремих випадках допомогти вам зберегти своє життя.

5. Жовтяниця
Якщо жовтяниця, пожовтіння шкіри, яке в основному спостерігається у немовлят, з’являється у дорослих людей, то це може бути ознакою проблем з печінкою, включаючи рак.

6. Темні плями і веснянки, які змінюють колір і розміри
Не зашкодить періодично перевіряти веснянки і родимки. Крім того, необхідно досліджувати будь-які нові темні плями на шкірі. Рак шкіри може бути виявлений саме за цими плямах.

7. Постійні болі в очах
Болі в очах, є симптомом раку очей, який можна легко сплутати зі звичайною втомою. Якщо болі не вщухають негайно звертайтеся до лікаря.

8. Виділення з або без крові
Виділення різного кольору і запаху так само повинні стати предметом лабораторного дослідження. Вагінальна кровотеча, що виникає крім менструального циклу може бути симптомом раку шийки матки. Ви повинні відвідувати гінеколога як мінімум раз на рік.

9. Дисфонія
Захриплість, яка починається з пухлини голосових зв’язок, може бути викликана серйозними проблемами і може бути симптомом раку.

10. Діарея і кровотеча
Ушкодження кишечника може привести до внутрішніх його змін.

Не слід впадати у відчай, якщо ви виявили один або кілька із згаданих вище симптомів. Пам’ятайте також, що багато хто з них є також симптомами інших хвороб і явищ, з якими ми можемо мати справу щодня. Однак, якщо один з вказаних симптомів присутній довше звичайного, ніколи не відкладайте візит до лікаря в довгий ящик. Своєчасний візит до лікаря може в окремих випадках зберегти вам життя.
Джерело

Поділись


Новини партнерів