Кому і чому не можна вживати імбир?

Всім відомо, що корінь імбиру має на організм позитивний вплив, але як і у будь-якого іншого продукту, у нього є ряд протипоказань. Ми дізналися, кому і чому не варто їсти імбир.

Людство використовує корінь імбиру вже кілька тисячоліть. Численні сучасні дослідження показують, що ця рослина може бути ефективною, натуральною і доступною альтернативою для ряду препаратів. Звичайно, мова йде про біодобавки та вітамінні комплекси – замінювати імбирем ліки, які вам прописали, не можна.

Але у імбиру, який допомагає налагодити травлення, очистити організм від токсинів, надлишків холестерину, зміцнити імунітет і схуднути, є протипоказання. Наприклад, його не рекомендують вживати людям, що страждають від нестачі ваги. Справа в тому, що імбир допомагає прискорити метаболізм, а у багатьох людей з дефіцитом ваги він і без цього відбувається швидко. Але в даному випадку є вихід – підвищити кількість їжі. Наприклад, це може бути додатковий перекус або збільшення розміру порції.

Для вагітних жінок на пізніх термінах імбир може бути небезпечний, особливо, якщо занадто ним захоплюватися. Імбир містить речовини, які стимулюють роботу мускулатури, що може спровокувати передчасні пологи. Тому на пізніх термінах вагітності від імбиру краще відмовитися.

Імбир може бути протипоказаний при деяких захворюваннях, наприклад, гемофілії, порушеннях згортання крові. Імбир містить речовини, які допомагають розріджувати кров, при цьому, він сприяє підвищенню тиску. Також не виключені алергічні реакції на цей продукт, хоча за статистикою це досить малоймовірно.

 

Поділись


Новини партнерів