Лікарі назвали найкорисніші напої для вгамування спраги

На вулиці стає все тепліше. Медики розповіли про те, які напої краще втамовують спрагу.

Вода

Анжеліка Дюваль, лікар-дієтолог, повідомила, що кращий напій для втамування спраги – це вода. Тільки воду потрібно пити правильно: не варто випивати воду залпом, краще пити повільно, маленькими ковтками.

За словами лікаря, воду потрібно пити теплою, в невеликій кількості протягом дня. Для того, щоб розрахувати потрібну кількість води, необхідну людині, потрібно на кожен кілограм ваги додавати 30 мілілітрів води. У спекотну погоду можна додати ще 10%.

Підсолена вода

Семен Раппопорт, лікар-гастроентеролог також попереджає, що люди, які в спеку сильно пітніють, втрачають багато солі. Це може привести до різних порушень в організмі людини.

Щоб компенсувати втрату солі, потрібно пити підсолену воду.

Квас

Завдяки своєму складу, квас добре втамовує спрагу. Також він підвищує активність і сприяє переварюванню жирної і м’ясної їжі. Крім того, квас допомагає відновити баланс рідини та солей в організмі.

Але не потрібно забувати, що при деяких хронічних захворюваннях, таких як гастрит, виразка, хвороби нирок, квас вживати не рекомендується.

Кисломолочні напої

Гастроентеролог зазначає, що кисломолочні напої відновлюють в організмі баланс речовин, який порушується при сильному потовиділенні.

Прохолодний чай

Також рекомендується заварювати зелений чай зі свіжою м’ятою і сиропом топінамбура замість цукру. Зелений чай не тільки відрізняється приємним смаком, але і містить велику кількість вітамінів і мінеральних речовин

Поділись


Новини партнерів