5 причин, чому ми гладшаємо на роботі

Businesswoman eating salad on her desk in her office

Офісні співробітники часто стикаються з проблемою набору ваги. Дізнайся, звідки беруться зайві кілограми і як з цим боротися.

Ось п’ять основних причин, за якими ми набираємо зайву вагу на робочому місці:

Перекушуємо, не відчуваючи голоду

Офісна вечірка з піцою, торт на день народження колеги і печиво, принесене з дому –  все це може привести до непомітного набору зайвих кілограмів. Коли їжа маячить у нас перед очима, ми з’їдаємо набагато більше, ніж планували. Тому прибери солодощі подалі і відмовляйся від безкоштовних частувань, якщо вони не входять в твій звичний раціон.

Їмо що попало

Часто буває, що з ранку ми плануємо повноцінно пообідати в кафе, але ближче до обіду розуміємо, що важливі справи не дозволяють нам взяти годинну перерву. У таких випадках ми замовляємо піцу або купуємо якийсь фастфуд неподалік. Щоб уникнути подібних зривів, потрібно виробити звичку брати з собою в офіс корисну їжу домашнього приготування.

Мерзнемо на робочому місці

Занадто низька температура в приміщенні призводить до хронічного почуття голоду. Так що одягай теплий одяг або спробуй домовитися з керівництвом, щоб вирішити проблему холодного повітря.

Відчуваємо стрес

Постійні дедлайни, переговори з клієнтами і труднощі в спілкуванні з колегами змушують нас нервувати і їсти більше звичайного. Крім цього, від стресу посилюється вироблення гормону кортизолу, який уповільнює обмін речовин в організмі.

Мало рухаємося

Ні для кого не секрет, що сидяча робота призводить до набору зайвої ваги. Тому користуйся будь-яким приводом, щоб підвищити свою активність: піднімайся по сходах, роби спеціальну зарядку і частіше вставай, щоб пройтися і розім’яти м’язи.

Поділись


Новини партнерів