Які продукти найбільш корисні для підшлункової залози

Від здоров’я підшлункової залози, органу, про існування якого ми взагалі часто забуваємо, насправді залежить наше життя. Як допомогти підшлунковій залозі добре справлятися зі своїми функціями?

Підшлункова залоза відповідальна за виробництво травних ферментів, які допомагають організму засвоювати корисні речовини, а печінці розщеплювати і виводити токсини. Якщо підшлункова залоза починає барахлити, це перш за все позначається на стані печінки і травленні. Звичайно, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження, але для профілактики ви можете допомогти своїй підшлунковій залозі за допомогою простих продуктів, які містять найбільше потрібних для неї корисних речовин.

Фахівці радять їсти вівсянку і гречку. Ці каші чудово підійдуть для будь-якого прийому їжі. Вони містять багато вітамінів і мінералів, необхідних підшлунковій залозі. Найкраще їсти каші без додавання цукру і солі, з овочами, фруктами або медом.

Обов’язково включіть в свій раціон листові овочі і зелень – їх найкраще їсти сирими, так як при термічній обробці корисні речовини втрачаються. Зверніть увагу на різні види овочів сімейства хрестоцвітних – вам підійде будь-яка капуста на ваш смак.

Поділись


Новини партнерів