Що допомагає покращити пам’ять?

У наш час все частіше зовсім ще молоді люди, а то і підлітки скаржаться на те, що у них виникають проблеми із запам’ятовуванням.

Виникають у них і проблеми з вивченням іноземних мов, так як погана пам’ять не дає запам’ятовувати нові слова.

Але все-таки хапатися за голову і приречено голосити “щось з пам’яттю моєю стало” не варто, скільки б років вам не було. Як не варто і кидатися в аптеку за препаратами, які сприяють поліпшенню мозкового кровообігу і тим самим коректують пам’ять. Для того, щоб впоратися з проблемою, постарайтеся не перевантажувати себе непотрібною інформацією, яка звалюється на нас на кожному кроці. Не дивіться по телевізору всі передачі поспіль, вибирайте лише ті, які вам дійсно цікаві. Не просиджуйте без потреби довгі години перед монітором комп’ютера, автоматично переходячи з сайту на сайт – куди корисніше прогулятися. Не забивайте собі голову непотрібними фактами, не дуже інформацією. Пам’ятайте, як Шерлок Холмс говорив: “Мій мозок – це горище з безліччю полиць, з яких в разі необхідності я дістаю потрібний том”. Ну і, звичайно, включіть в меню ті продукти, які допоможуть наситити судини головного мозку киснем.

Авокадо. Мононенасичені жири, що містяться в цих плодах, збільшують кількість надходить в мозок крові. Завдяки цьому, поліпшується постачання киснем тих частин мозку, які допомагають вам думати і запам’ятовувати деталі.

Яблука. По можливості їжте яблука кожен день. Вони перешкоджають розвитку недоумства, а що міститься в них вітамін С – давно відомий засіб проти хвороби Альцгеймера.

Темний шоколад. Темний шоколад зменшує різні запалення і може перешкоджати окисленню мозку, яке інколи буває провісником багатьох неврологічних захворювань.

Зелений чай. Катехіни захищають мозок, а також зменшують кількість білка, що сприяє втраті пам’яті і поразки нервів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів