8 найшкідливіших напоїв

Є напої, які допомагають нашому організму відчувати себе добре і заряджають енергією. Всім відомо, що людський організм має потребу в мінімумі – 2 л води в день, а зневоднення – один з найнебезпечніших станів людини, який може викликати ряд захворювань.

Крім води ми можемо включити в наше меню та інші напої, які з задоволенням вживаємо щодня – напої, які допомагають нам бути здоровими і захищатися від небажаних інфекцій. Одночасно з цим, з точки зору здорового харчування, існують напої, вживання яких завдає шкоди організму.

Солодкі алкогольні коктейлі

Вони п’ються приємно і легко, але і калорій в них міститься дуже багато. Крім цього, в них завжди містяться барвники для додання натурального кольору рідини, а також цукор у величезній кількості. Ще гірше змішування декількох солодких алкогольних напоїв. Наприклад, в 200 мл коктейлю «Піна колада» міститься близько 600 калорій. Крім того, похмілля від солодкого алкоголю є одним з найважчих.

Газовані напої

Важко виявити щось позитивне в газованих безалкогольних напоях. Вони сповнені цукру і зайвих калорій, які не позбавляють від почуття голоду. Газовані напої безпосередньо пов’язують з ожирінням. Краще повністю усунути їх із повсякденного життя, принаймні, скоротити їх вживання до одного разу за певний період часу.

Дієтичні газовані напої

Дієтичні напої без калорій, але вони позбавлені і корисних властивостей. Якщо ви п’єте по одній дієтичної колі в день це нормально, але якщо це вже по п’ять, шість порцій в день, то організм слабшає. Найкраще зосередитися на воді і чаї, які не призводять до газоутворення в шлунково-кишковому тракті і прочищають організм.

Спортивні напої

Спортивні напої можуть зіграти з вами злий жарт після тренування, особливо якщо ваша мета схуднути. Багато з них містять великий список натуральних і штучних підсолоджувачів, плюс харчові добавки. Тому бажано їх уникати.

Жорсткий алкоголь

Тут помірний підхід є найкращим засобом досягнення мети. Доведено, що при прийомі 50 мл або 100 мл алкоголю в день підвищується рівень холестерину, поліпшується циркуляція крові і обмін речовин. Але якщо зазіхнете на більшу кількість алкогольного напою, ризик ожиріння і проблем зі здоров’ям виросте значно. Дослідження, проведене в 2011 році Американським товариством по боротьбі з раком показало, що смертність від ракових захворювань у людей, які часто вживають алкоголь, на 36% більше, ніж у тих, хто п’є в помірних кількостях або взагалі не вживає алкоголь.

Лимонад

Більшість видів лимонаду виготовлені з великої кількості цукру або підсолоджувача, а також з штучними барвниками. Одна склянка лимонаду містить близько 100 калорій, що еквівалентно приблизно 6 чайних ложок цукру без будь-якої поживної цінності. Це все одно, що пити рідкі цукерки. Подумайте добре, пити чи вам подібний напій?

Енергетичні напої

Коли ми чуємо словосполучення енергетичний напій, більшість з нас думають про продукти з великим вмістом кофеїну. Проблема полягає в тому, що енергетичні напої містять занадто багато кофеїну і цукру, які дають швидкоплинний прилив енергії, після чого організм ще більш виснажується і потребує негайного відпочинку. Якщо у вас є потреба в енергії для забезпечення життєдіяльності мозку, краще випийте зеленого чаю і перекусіть жменькою волоських горіхів.

Кава зі збитими вершками

До складу такої кави входять збиті вершки, які можуть містити до 800 калорій. А це третина від рекомендованої норми споживання жирів за день. Ця кава дуже смачна і приємна, але містить велику кількість цукру, до 170 грамів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів