І навіть перець: ніколи не заморожуй ці овочі

Літо – сезон заготівель, і багато дівчат заморожують на зиму овочі. Однак далеко не всі овочі піддаються заморожуванню. Деякі після процесу заморожування вже не несуть в собі ніякої користі.

Огірки

Огірки під час заморозки втрачають, як смакові якості, так і всю користь, яка в них є. Дієтологи не радять заготовляти цей овоч у вигляді заморозки. Якщо хочеш запастися огірками на зиму – краще консервуй їх.

Кабачки

Кабачки також вкрай небажано заморожувати. Після заморозки вони не будуть мати ніякого смаку. Крім того, вони втратять свою форму і структуру. Якщо вже дуже хочеться заморозити кабачки, тоді варто це зробити якщо вони у вигляді пюре.

Помідори

Дієтологи не радять морозити помідори. По-перше, вони будуть несмачними, а по-друге, втратять всю свою корисність. Помідори краще морозити на зиму у вигляді пюре або робити з них пасту.

Перець

Болгарський перець також не підлягає заморожуванню. Діставши його з морозилки, ти не відчуєш ні смаку, ні запаху, і звичайно ж, для організму не буде ніякої користі. Дієтологи радять їсти перець виключно в свіжому вигляді.

Джерело

Поділись


Новини партнерів