Визначено найнебезпечнішу позу під час сну

Дослідники з Мельбурну повідомили, що спати на животі може бути небезпечно для здоров’я людини.

Вчені провели експерименти, в яких взяли участь понад тисяча добровольців. Вони проходили медичний огляд, а крім того, розповідали про те, як вони вважають за краще спати.

Виявилося, що найбільше проблем зі здоров’ям мають люди, які вважають за краще спати на животі. За словами медиків, це пов’язано з порушенням кровообігу. При сні на животі порушується кровообіг і деякі органи виявляються перетиснутими, що негативно позначається на їх роботі.

В першу чергу під час сну на животі страждають легені людини, оскільки їх кровообіг порушується. Також в такій позі вони не здатні нормально функціонувати і частина кисню залишається в організмі. Це призводить до того, що люди набагато гірше висипаються і відчувають себе вранці розбитими.

Крім того, сон на животі призводить до того, що пережимається сонна артерія, що також призводить до цілого ряду наслідків. Особливо небезпечно це може бути для літніх людей. Вчені кажуть, що сон на животі в літньому віці може навіть призводити до появи інсульту або інфаркту, настільки сильно порушується робота внутрішніх органів.

Жінкам спати на животі шкідливо через тиск на груди. Це також може збільшувати ризик розвитку раку грудей. Також сон на животі стає винуватцем виникнення ранніх зморшок на обличчі.

Можливий також розвиток безпліддя через порушення кровообігу в області малого тазу у жінок.

Джерело

Поділись


Новини партнерів