Щоб уникнути появи раку, потрібно скоротити споживання цього продукту

З кожним днем ​​все більше людей стають вегетаріанцями, замінюючи тваринні жири рослинними. Деякі фахівці згодні, що споживання м’ясних продуктів потрібно скорочувати, щоб уникнути появи раку.

Повністю відмовлятися від вживання м’яса не варто, адже в своєму складі воно має величезну кількість корисних речовин, які не зможуть дати продукти рослинного походження. В даному випадку вчені радять замінити м’ясо на горіхи. Щодня вживаючи цей продукт можна насититися і отримати хороший комплекс вітамінів, мінералів, жирів і вуглеводів.
Британські фахівці провели дослідження і довели, що заміна повноцінної порції м’яса на горіхи знизить рівень появи онкологічного захворювання на 17 відсотків.
Також співробітники Університету Гента пропонують людям замінити молоко на соєвий продукт. Виявилося, що це допоможе знизити ризик появи раку товстої кишки у жінок 44 відсотки, а у чоловіків на 40 відсотків.
Є категорія людей, яка вибирає вегетаріанський спосіб життя не тому, що хочуть уберегти своє здоров’я і знизити ймовірність захворювання на рак, а тому що їм шкода тварин.

 

Джерело

Поділись


Новини партнерів