10 причин спати голяка: чому ця звичка зробить тебе здоровішою

Виявляється, спати оголеним не тільки приємно, але навіть корисно для здоров’я. Ось 10 приводів відмовитися від піжами:

Відносини стануть краще

Контакт шкіра до шкіри підвищує викид окситоцину і позитивно впливає на закохану пару. Якщо ви обидва спите оголеними, у вас формуються більш ніжні і довірчі відносини. До того ж пари, які сплять без одягу, частіше спонтанно займаються любов’ю, ніж любителі закритих піжам.

Ти попрощаєшся з безсонням

Одяг підвищує температуру тіла, через що знижується вироблення мелатоніну – гормону сну. Тому відсутність піжами допомагає нам швидше заснути.

Ти будеш виглядати молодше

Сон голяка дозволить твоєму тілу активніше виробляти гормон росту, який теж не любить перегріву. Він спрямований на регенерацію шкіри і внутрішніх органів, але з віком його виробництво зменшується. Гормон росту є основним каталізатором зростання м’язів, а ще його плюсом є сяючі шкіра і волосся.

Скоротиться ризик шкірних захворювань

Сон голяка благотворно позначається на роботі сальних залоз, що значно знижує ризик розвитку попрілостей і всіляких шкірних захворювань.

Зменшиться ризик виникнення діабету

Сон в прохолодних температурах покращує метаболізм і знижує рівень цукру в крові. Тому сон голяка можна вважати першим кроком у профілактиці цукрового діабету другого типу.

Знизиться рівень стресу

Комфортна температура під час сну допоможе твоєму тілу знизити рівень кортизолу –  гормону стресу, який є однією з причин накопичення жиру в організмі.

Покращиться циркуляція крові

Без тугих гумок навколо талії і обтягуючих футболок кров може вільно курсувати твоїм тілом. Тому сон голяка зменшує ризик виникнення варикозу .

Імунітет стане краще

Сон в прохолоді стимулює імунну систему: так тіло загартовується і  готується до зими.

Тиск прийде в норму

Ще один позитивний ефект сну в прохолоді полягає в зниженому кров’яному тиску.

Твоя самооцінка підвищиться

Вважається, що спання оголеним сприяє підвищенню рівня комфорту. Відповідно, ти станеш поводитися набагато впевненіше і в суспільстві.

Поділись


Новини партнерів