Як боротися з підвищеною пітливістю влітку

У жарку пору року посилюється потовиділення. Для деяких це стає справжньою проблемою, адже одні люди пітніють мало, інші більше. Надмірна пітливість викликає дискомфорт, неприємний запах, обмежує рух, залишає плями на одязі. Як же боротися з проблемою пітливості влітку?

Використання антиперспірантів

Серед засобів від поту є дезодоранти і антиперспіранти. Вони просто блокують запах поту не справляючись з самою проблемою, інші ж блокують потовиділення. Антиперспіранти завдяки цинку і алюмінію, які входять до складу, блокують потові залози, і піт не проступає. Однак, дерматологи не рекомендують їх використовувати кожен день, адже вони забивають пори. Крім того, якщо тобі не допомагають антиперспіранти, не потрібно використовувати його в великих кількостях – ні до чого хорошого це не призведе. Потрібно шукати інші методи вирішення проблеми.

Ванни і контрастний душ

У спеку для боротьби з пітливістю дуже ефективно застосовувати контрастний душ. Багатьом людям досить двічі на день прийняти такий душ, і не потрібно користуватися більше ніякими засобами.

Так само, якщо звичайного душа не достатньо, допомагають спеціальні ванни. Додай в воду 4 столових ложки харчової соди або склянку оцту 6%. Можна також використовувати трави – материнку, кору дуба, м’яту. Будь цієї сухої трави потрібно взяти 3 столові ложки на ванну.

Народні засоби

У народі є свої ефективні засоби боротьби з пітливістю:

1. Натирати область пахв яблучним оцтом на ніч, вранці прийняти душ.

2. Нанести на область потовиділення кашку з харчової соди і залишити на 15 хвилин.

Якщо від пітливості нічого не допомагає, то це може бути причиною серйозних захворювань або ж спадковістю. Щоб це з’ясувати потрібно відвідати лікаря.

Поділись


Новини партнерів