Фахівці назвали 10 простих продуктів, які допомагають знижувати тиск

Гіпертонікам для зниження тиску слід вводити в раціон продукти, що містять калій, який зменшує вплив на тиск натрію з солі. Крім того, корисні продукти, багаті магнієм, вітаміном C, клітковиною.

Буряк. Простий і дешевий овоч відрізняється великою кількістю вітаміну C, вітамінів групи B, фосфору, заліза, міді, кремнію. Головна цінність буряка для сердечників полягає в тому, що він містить унікальну комбінацію магнію і калію, відчутно позитивно діє на роботу органів серцево-судинної системи.

Картопля. У її складі присутні калій, магній і вітамін C, що роблять цей овоч одним з найважливіших продуктів для підтримки здоров’я судин і серця. Гіпертонікам рекомендується їсти картоплю, запечену в шкірці і несолону.

Мигдаль. Регулярне вживання мигдалю допомагає нормалізувати холестериновий баланс і покращує таку якість судин, як еластичність. У мигдалі також містяться калій і магній, а крім них ще й мононенасичені жири, які знижують ризик серцевих захворювань через їх вплив на поліпшення рівня холестерину в крові.

Шпинат. У його складі дуже багато магнію, який сприяє розслабленню кровоносних судин, що знижує тиск і навантаження на серце.

Селера. Її вживання зменшує вироблення гормонів стресу, які звужують судини і ведуть до підвищення тиску.

Броколі. У броколі багато вітаміну С, магнію, кальцію, калію, клітковини. Також в ній міститься глютамінова кислота, яка знижує кров’яний тиск. Медики радять людям, які страждають від гіпертонії, з’їдати близько 200 грамів броколі, більше вже не потрібно.

Апельсини. В принципі всі цитрусові містять підвищений рівень калію, вітамінів і дієтичних волокон, завдяки чому їх споживання забезпечує протизапальний ефект, зменшує рівень холестерину і підвищеного артеріального тиску. В добу з цією метою досатньо з’їдати всього один апельсин.

Червоний болгарський перець і шипшина. Ці два продукти-чемпіони за вмістом вітаміну C. Даний вітамін підвищує виробництво оксиду азоту, який є потужним вазодилататором (сприяє розслабленню судин). Під його впливом кровоносні судини і артерії розширюються, що забезпечує плавний кровотік по всьому тілу.

Квасоля. У бобових міститься багато розчинної клітковини, магнію, калію – це ідеальний комплект для зниження тиску.

Джерело

Поділись


Новини партнерів