6 незвичайних симптомів, які говорять про проблеми з судинами і серцем

На наявні проблеми з серцем не обов’язково вказує характерний біль в грудях. Про порушення в серцево-судинній системі можуть сигналити не зовсім звичайні симптоми.

Набряки. Скупчення рідини в тканинах може говорити про серцеву недостатність. Якщо набряки виникають в щиколотках, до лікаря потрібно звертатися якомога швидше.

Головний біль. Сильні і регулярні головні болі можуть виявитися симптомом інсульту або аневризми, що наближається. Головний біль в поєднанні зі слабкістю, нагадує грип, може свідчити про те, що серце не справляється зі своєю роботою.

Біль у шлунку. Кардіологи відзначають, що саме біль в області шлунка, що нагадує гастрит, є одним з симптомів, які найбільш часто зустрічаються, які говорять про початок хвороби серця.

Запаморочення. Якщо вони стають регулярними, потрібно звернутися до лікаря і перевірити серце: ця ознака може бути пов’язана з порушеннями в роботі серцевих клапанів.

Різке зниження тиску. Якщо епізоди падіння тиску почастішали, це може бути наслідком дисфункції мітрального клапана.

Вантаж на спині. Багато пацієнтів, у яких був діагностований серцевий напад, згодом відзначали, що до інфаркту вони відчували тиск у верхній частині тіла – немов на їх спині або грудях був якийсь вантаж. При появі такого симптому потрібно обов’язково звернутися до кардіолога.

Джерело

Поділись


Новини партнерів